Eğitim Şeklimiz

Dersler öğrenci ile yüzyüze ve/veya online olarak 1 ve/veya 2 aylık bir program şeklinde planlanır. Toplam ders saati 24 derstir. Eğitimler online platform ile desteklenir. 

Online gööz egzersizleri platform, eğitim seviyenize göre (ilk, orta, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora gibi) günde 1 seans olmak üzere 30 günlük özel bir eğitim müfredatı düzenler.

Her öğrenci sisteme kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapar. Her güne özel yapılması gereken antreman listesi ekranınıza gelir. Her antreman yapıldığında sistem otomatik olarak sizden bir sonraki egzersizi yapmanızı isteyecektir. 30 gün süresince eğitim devam eder ve eğitim  sonrasında okuma hızınız en az 2 ile 4 kat arasında artış gösterir. Online eğitim sistemine istediğiniz zaman giriş yaparak dersleri sırası ile takip edebilirsiniz. Online Hızlı Okuma kişiye özel eğitim hazırlaması, geri bildirimlerle öğrenci ve veliye bilgi gönderme ve daha bir çok ayrıcalıklarla diğer hızlı okuma platformlarından ayrışmaktadır.

Online Hızlı Okuma'da her eğitim grubuna özel metinler ve kelime bulunmaktadır. Ayrıca sistem gelişimi de yine eğitim grubuna özel ayarlanmıştır. Yani hiç bir eğitim eğitim içeriği, diğerleri ile aynı değildir. 

Online Hızlı Okuma, ilkokul 2 ve 3. sınıflar için PRATİK OKUMA grubu bulunmatadır. Bu eğitim grubu hızlı okumaya geçmeden önce öğrencilerin doğru sesli okumalarını sağlamaktadır. Bu eğitim grubundan sonra, ilkokul 4, üniversite, doktora, genel ve disleksi olmak üzere ayrı eğitim grubu bulunmaktadır. 

Eğitimlerimizden faydalanmak için bize ulaşınız...

Hemen Eğitime Başlayın